Služby

Kompletní servis nákladních vozů

Nabízíme profesionální služby v oblasti servisu a oprav nákladních vozidel, cisteren a sklápěček značek LIAZ, TATRA, MAN, VOLVO, DAF, SCANIA a MERCEDES-BENZ. Mimo pravidelných servisních prohlídek provádíme diagnostiku, jakékoliv mechanické opravy (opravy převodovek, motorů, spojek, brzd atd.), klempířské a lakýrnické práce, opravy elektrických závad a v neposlední řadě připravíme Váš vůz na STK včetně následného zajištění STK za Vás.

Servis nákladních přívěsů a návěsů

Provádíme opravy a servis nákladních přívěsů a návěsů všech druhů a značek. Provádíme pravidelné i jednorázové kontroly a údržbu, opravujeme brzdové systémy, nápravy, elektroinstalace a provádíme výměny silentbloků. V neposlední řadě připravíme Váš přívěs či návěs na STK včetně následného zajištění STK za Vás.

Náhradní díly

Pro opravy i prodej nabízíme kvalitní náhradní díly za rozumné ceny. Prodáváme náhradní díly pro nákladní vozy značek LIAZ, TATRA, MAN, VOLVO, DAF, SCANIA a MERCEDES-BENZ a pro přívěsy i návěsy všech druhů a značek

Opravy na silnicích

Stane-li se Vám dopravní nehoda nebo se Váš vůz nečekaně porouchá, využijte naší HOT LINE SLUŽBY. V rámci této služby nabízíme rychlý výjezd našeho servisního vozidla a opravu vozu přímo na silnici. U větších závad pak můžete využít naší odtahové služby. Odtahujeme vozidla do 3,5t + vlek.

  • RTS TRUCK SERVIS
  • LIBEREC
  • volejte:
  • +420 722 274 445